Otwarte Halowe Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

W dniu 10.12 2018 nasza szkoła wzięła udział w Otwartych Halowych Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z rocznika 2008 oraz uczniowie z rocznika 2007-2006. Startowaliśmy w następujących konkurencjach: bieg 25 m, bieg 400 m, skok w dal z miejsca, pchnięcie piłką lekarską (2 kg /dz./, 3 kg /chł./), sztafeta 4+3+2+1 okrążenie sali. Na liście zawodników znaleźli się:

Eryk Kandzior 4a, Natalia Szabat 4b, Paulina Bazak 4b, Wiktoria Broda 4b, Bryan Wentland 4b, Patrycja Szewczyk 4c, Zofia Zienkowicz 4c, Maciej Sinka 4c, Jakub Mikucki 4c, Antoni Latko 5a, Julia Pytlak 5b, Mateusz Birówka 5b, Dominik Balicki 5b, Krystian Grzywocz 5c, Michał Renke 5c, Szymon Adamus 5c, Patryk Polak 5d, Jakub Miller 6a, Wiktoria Demucha 6c, Wiktoria Bralich 6c, Julia Wołowska 6c, Oliwia Kwietniowska 6c, Zuzanna Wanat 6c, Dominik Ramos 6c, Konrad Balicki 6c. Opiekunami reprezentacji byli: pani Małgorzata Ciekanowska i pan Przemysław Kopiecki.

Na podium stanęli:
Oliwia Kwietniowska ? I m. w pchnięciu piłką lekarską
Jakub Miller ? dwukrotnie II m. w biegu na dystansie 25 m oraz w pchnięciu piłką lekarską
Antoni Latko, Konrad Balicki, Mateusz Birówka, Dominik Ramos ? II m. w sztafecie
Eryk Kandzior ? III m. w biegu na dystansie 400 m
Wiktoria Demucha ? III m. w pchnięciu piłką lekarską
Gratulujemy zawodnikom tak wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.