Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej

INFORMACJA:

Tytuł: Herb i nazwa Powit Gliwicki — opis: Herb i nazwa Powit GliwickiW Gminie Knurów funkcjonuje Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej
– placówka oświatowa, która jest co roku finansowana z dotacji Powiatu Gliwickiego, przekazywanej na mocy porozumienia pomiędzy Powiatem Gliwickim a Gminą Knurów. MOPP prowadzi zajęcia pozaszkolne dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu Miasta Knurowa.
W dniu 11 kwietnia 2024 r. zostało zawarte POROZUMIENIE RPU.00015.2024 w sprawie przekazania środków finansowych na prowadzenie Miejskiego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Knurowie, na mocy którego Powiat Gliwicki zobowiązał się do przekazania Gminie Knurów w bieżącym roku dotację na prowadzenie MOPP w wysokości 229.549,00 zł.

Porozumienie MOPP

Zebranie informacyjne
z rodzicami przed koloniami
odbędzie się w środę, 19 czerwca o godz. 16:30