Szanowni Państwo!

Jutro, tj. 12.03.2020 i w piątek 13.03.2020 – zgodnie z decyzją rządu – w szkołach nie będzie zajęć dydaktycznych. W tych dniach szkoła zapewnia wyłącznie zajęcia opiekuńcze od 7.00 do 16.30. Prosimy, aby skorzystali z tej możliwości rodzice najmłodszych dzieci, którzy nie mogą od razu znaleźć dla nich opieki.

Z kolei od poniedziałku, tj. od 16.03.2020 do 25.03.2020 zostają zamknięte wszystkie placówki oświatowe w Polsce.. Wiemy, że to trudny czas, ale w ten sposób rząd chce zadbać o nasze bezpieczeństwo. Prosimy zatem, aby unikać dużych skupisk ludzi, chronić dzieci i swoich bliskich przed ewentualnymi sytuacjami narażającymi na przeziębienia. Prosimy również – głównie rodziców dzieci starszych – aby dopilnować, by czasu wolnego od zajęć szkolnych dzieci nie spędzały w galeriach handlowych i sklepach, narażając się tym samym na kontakt z dużymi grupami ludzi.

             Z poważaniem - dyrektor szkoły Marzena Rudzewicz