44 Memoriał Zenona Sęka

17.09 nasza reprezentacja wzięła udział w 44 Memoriale Zenona Sęka. 38 uczniów zmierzyło się z konkurencjami: bieg na 60m, 100m, 200m, 300m i 600m, oraz pchniecie kulą i skok w dal. Przywieźliśmy 14 medali. Zawodników przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Nasi uczniowie zdobyli łącznie 13 medali.
Najlepsze wyniki osiągali:
-Eryk Kądzior- 3 miejsce w biegu na 60 m ,
-Mateusz Birówka- 1 miejsce w biegu na 200m,
-Wierus Agata- 3 miejsce w biegu na 300m,
-Dariusz Kozak- 2 miejsce w biegu na 300m,
-Wiktoria Bralich- 1 miejsce w biegu na 600m,
-Kramek Alicja- 3 miejsce w biegu na 600m,
-Wanat Zuzanna- 1 miejsce w biegu na 600m,
-Paweł Grzyb- 2 miejsce w biegu na 600m,
-Brayan Wentland- 2 miejsce w skoku w dal,
-Igor Olbryś- 3 miejsce w skoku w dal,
-Julia Stępień- 2 miejsce w pchnięciu kulą,
-Krzysztof Sieprawski- 3 miejsce w pchnięciu kulą,
-Jakub Miller- 2 miejsce w pchnięciu kulą.
Poza osobami, które stanęły na pudle skład drużyny stanowili:\
Bazak Paulina, Rogala Rozalia, Dominika Rozumek, Marcel Jurczyk, Julia Górak, Weronika Górak, Julia Wdówka, Łowicki Jakub, Grzesik Antonina, Bodanko Patryk, Rozumeki Wiktoria, Szczepania Joanna, Ścisłowicz Wojciech, Rusinek Tomasz, Kamil Soberka,Michalina Soberka, Antoni Latko, Julia Wołowska, Kuc Paulina, Skiba Krzysztof, Zofia Bogdanowicz, Oliwia Kwietniowska, Piwowarska Wiktoria,Damian Michałowski oraz Przemysław Midura.

zdjęcia