IX MIEJSKI TURNIEJ GIER I ZABAW SPORTOWYCH KLAS I-III

W dniu 24.05.2019 r. w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie odbył się IX Miejski Turniej Gier i Zabaw Sportowych Klas I?III o Puchar Patrona MSP-9. W turnieju wzięło udział pięć szkół: MSP-1, MSP-4, MSP-6, MSP-7 oraz MSP-9. Zwycięzcą turnieju została drużyna MSP-9 w składzie: Natalia Musiał 1a, Paweł Szwagrzyk 1c, Cyprian Machulik 2c, Franciszek Ślęzak 2c, Bartosz Szurgot 2c, Filip Łukaszczuk 2c. Drugie miejsce zajęła MSP-1, a trzecie MSP-7. Turniej prowadziły panie: Małgorzata Ciekanowska i Barbara Ratajczak. Po rywalizacji sportowej uczniowie wraz z opiekunami zostali zaproszeni na poczęstunek. Na koniec turnieju Pani dyrektor Marzena Rudzewicz wręczyła puchary trzem najlepszym drużynom oraz dyplomy dla każdej szkoły. Dziękujemy Radzie Rodziców MSP-9 za ufundowanie pucharów i poczęstunku oraz wszystkim zawodnikom i ich opiekunom za udział i zaangażowanie w rywalizacji sportowej. Zapraszamy ponownie za rok.

Zobacz zdjęcia