ZAWODY NARCIARSKIE

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Zawodach Narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się w dniu 6.03.2019 r. na stoku ?Złoty Groń? w Istebnej. Nasi uczniowie stali na podium siedem razy. Opiekunami drużyny były panie: Małgorzata Ciekanowska, Alina Długosz, Anna Długosz.


NAJLEPSZE WYNIKI:
I miejsca ? Jakub Chmielewski 2c, Daria Starzomska 3c GM
II miejsca ? Maciej Grzesik 3a, Daniel Wojtanowski 5d, Julia Wołowska 6c,
Aurelia Binias 3d GM
III miejsce ? Dominik Karczmarz 6c
IV miejsca ? Dawid Res 2c, Michał Renke 5c, Wiktoria Wladarz 5a, Paweł Wącirz 6a
V miejsca ? Nadia Golec 2c, Emilia Golec 4d, Zuzanna Możdżeń 6a
VI miejsca ? Cyprian Machulik 2c, Oliwia Górecka 6b

SKŁAD REPREZENTACJI:
Ksawery Machulik 0c, Stanisław Wieczorek 1b, Joanna Woś 2c, Nadia Golec 2c, Jakub Chmielewski 2c, Dawid Res 2c, Filip Łukaszczuk 2c, Cyprian Machulik 2c, Maciej Grzesik 3a, Zuzanna Kozielska 3a, Emilia Golec 4d, Wiktoria Wladarz 5a, Magdalena Suchoń 5a, Bartosz Bąk 5a, Michał Renke 5c, Daniel Wojtanowski 5d, Bartosz Labudda 5d, Zuzanna Możdżeń 6a, Maja Ponicka 6a, Krzysztof Skiba 6a, Paweł Wącirz 6a, Mateusz Wójcik 6a, Szymon Szczygieł 6a, Oliwia Górecka 6b, Tymoteusz Kozielski 6b, Julia Wołowska 6c, Dawid Palenga 6c, Dominik Karczmarz 6c, Daria Starzomska 3c Gm, Aurelia Binias 3d Gm

Zdjęcia