?Knurowianin na teatralnej scenie Teatru Capitol”

Jakub Krysiuk uczeń 2 klasy MSP nr 9 w Knurowie znany z roli ?Małego Sławomira? podczas Dni Knurowa 2018, został zaproszony przez swoich scenicznych przyjaciół Kajrę
i Sławomira do kolejnego wspólnego występu tym razem na deskach teatralnych. Para aktorów poprosiła, aby Jakub wystąpił razem z nimi w finałowej scenie dwóch spektakli  Teatru Capitol z Warszawy pt ?Skok w Bok?. które odbywały się w tym dniu w pałacu kultury zagłębia w Dąbrowie Górniczej.
Znając talent i odwagę ?Małego Sławomira?  Jakuba z pamiętnego koncertu w trakcie czerwcowego koncertu w Knurowie, wiedzieli, że  podoła zadaniu i w odpowiednim momencie pojawi się w finałowej scenie spektaklu. Jakub w roli gońca wręczył kwiaty wszystkim aktorkom występującym w spektaklu, natomiast z aktorami przybił męską piątkę. Sławomir i Kajra pękali z dumy.
Warto dodać, że debiut teatralny ?Małego Sławomira? Jakuba Krysiuk odbył się na teatralnej scenie wraz z plejadą znakomitych aktorów obok Kajry i Sławomira w spektaklu zagrali również: Michał Milowicz, Paulina Holz, Adam Fidusiewicz, Delfina Wilkońska, Dorota Chotecka.

Po spektaklu aktorzy ponownie zaprosili Jakuba do wspólnej garderoby na zdjęcie
i świętowanie teatralnego debiutu oraz oczekiwanie na kolejną widownię, która gromadziła się na sali na kolejny wieczorny spektakl.