Szkolne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym

W piątek 27.10.2023 dziewczęta i chłopcy z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 w Knurowie wzięli udział w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Gliwickiego Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w Wielowsi. W rozgrywkach oprócz naszej szkoły startowały jeszcze szkoły z Toszka, Kleszczowa, Świbia i Bojszowa. MSP nr 9 w Knurowie dwukrotnie stała na podium: drużyna dziewcząt reprezentowana przez Julię Zamojską, Natalię Niźnikiewicz i Natalię Pokorę zajęła II miejsce, drużyna chłopców reprezentowana przez Radosława Brzozowskiego i Artura Strokę również zajęła II miejsce. Opiekunem drużyn była Małgorzata Ciekanowska. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Aleksandry Krawczykowskiej-Więcław i pana Damiana Stroki, którzy zaangażowali się w dowóz naszych uczniów. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Zobacz zdjęcia