XI TURNIEJ GIER I ZABAW O PUCHAR PATRONA MSP-9

We wtorek 13.06.2023 r. w naszej szkole odbył się XI Turniej Gier i Zabaw Szkół Podstawowych o Puchar Patrona MSP nr 9 w Knurowie. W tym roku dzieci zagrały w rzucankę siatkarską. Zwycięzcą turnieju została Miejska Szkoła Podstawowa nr 9, drugie miejsce zajęła Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Knurowie.

Skład drużyny MSP-9:

Lena Bieńkowska 3b, Hanna Borcuch 3b, Dominik Grzonka 3c, Hanna Jeleńczyk 3b, Tymoteusz Judas 3c, Lilianna Kozieł 3c, Hanna Ludwig 3c, Piotr Matuszek 3b, Piotr Miara 3a, Kacper Olech 3b, Alicja Poręba 3c, Wiktor Rozumek 3b, Piotr Rzewódzki 3c, Agata Świrk 3b, Maja Zniszczoł 3b. Opiekun: Małgorzata Ciekanowska.

Skład drużyny MSP-2:

Antonina Gil 3c, Julia Jędrasik 3c, Sarah Khoulali 3c, Natalia Koszowska 3a, Filip Kruzel 3b, Lena Lewandowska 3c, Jacek Marchewka 3b, Jan Michalak 3b, Zofia Morawska 3c, Miłosz Raczyński 3b, Agata Rybarczyk 3c, Filip Skrzypek 3b, Olivier Wieczorek 3b, Jan Wróż 3b, Jaśmina Zaraś 3c, Hanna Zwolak-Śmiecińska 3a. Opiekun: Danuta Bobek i Bogusława Nalezińska.

Dziękujemy wszystkim za udział w rywalizacji sportowej. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie pucharów. Zapraszamy na rzucankę siatkarską ponownie w przyszłym roku szkolnym.

Zobacz zdjęcia