3 miejsce w finale wojewódzkim!


Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale wojewódzkim Pucharu Tymbarku. Na starcie zgłosiło się 35 zespołów. Do ćwierćfinału awansowaliśmy z drugiego miejsca w swojej grupie po zwycięstwach 5:0 z Modrzejowem, 5:1 z Boronowem, 8:0 z Porajem i remisie 1:1 z Łabędami. W ćwierćfinale pokonaliśmy po rzutach karnych Cieszyn natomiast w półfinałem musieliśmy uznać wyższość drużynie z Jaworzna . Na pocieszenie, po bardzo wyczerpującym dniu, wygraliśmy w meczu o 3 miejsce1:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Cały turniej wygrał wygrał Górnik Zabrze.
Skład drużyny:
Natalia Musiał, Wiktor Białas, Radosław Brzozowski, Krzysztof Kopij, Łukasz Rozumek, Bartosz Naumowicz, Szymon Rybarz, Jakub Bonk, Mateusz Rozumek, Oliwier Mikos oraz Filip Frątczak.
Opiekunem drużyny był Przemysław Kopiecki