Podziękowania dla Rodziców i Uczniów

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” J. Paweł II”

Weekend Cudów już za nami. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji „Szlachetna Paczka” pragniemy z całego serca podziękować za bezinteresowną pomoc, życzliwość i serce. To dzięki Wam w wybranym domu zagościły radość, nadzieja i wiara w drugiego człowieka. Wszystkie zebrane produkty zostały zapakowane przez naszych uczniów Wolontariuszy i przekazane w piątek 9.12 do magazynu Szlachetnej Paczki w Gliwicach (Arena Gliwice). Dziękujemy również uczniom, którzy wykonali upominki dla innych darczyńców. Otrzymaliśmy informację, że część z nich zostanie przekazana na aukcje charytatywne. W ten sposób pomnożyliśmy dobro.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i organizatorzy Szlachetnej Paczki.