X TURNIEJ GIER I ZABAW KLAS I-III

W dniu 17.05.2022 r. w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie odbył się X Turniej Gier i Zabaw Klas I?III o Puchar Patrona MSP-9 dla szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział pięć szkół: MSP-2, MSP-3, MSP-6, MSP-7, MSP-9. Zwycięzcą turnieju została drużyna MSP-9 w składzie: Maja Sękowska 1a, Ksawery Jankowski 1b, Kamil Adamski 1c, Piotr Matuszek 2b, Maja Zniszczoł 2b, Dominik Grzonka 2c, Wiktor Białas 3b, Krzysztof Kopij 3d, Ksawery Machulik 3d. Drugie miejsce zajęła MSP-7, a trzecie MSP-6. Opiekunami drużyn były panie: Marta Grzesik i Joanna Szymkiewicz (MSP-2), Katarzyna Biadacz (MSP-3), Anna Klar (MSP-6), Katarzyna Jaworska (MSP-7), Małgorzata Ciekanowska i Daria Patorska (MSP-9). Na koniec turnieju Pani dyrektor Marzena Rudzewicz wręczyła puchary trzem najlepszym drużynom oraz dyplomy dla każdej szkoły. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunom za udział i zaangażowanie w rywalizacji sportowej. Zapraszamy ponownie za rok.

Zdjęcia