KONKURS WIEDZY ?RECEPTA NA ZDROWIE?

W dniu 5.05.2022 w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy ?Recepta na zdrowie? dla klas V-VIII zorganizowanym w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ?Trzymaj Formę!?, który promuje zdrowy styl życia. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Laura Mazurek z klasy 6a, drugie miejsce zdobyła Jagoda Łazarczyk z klasy 7c, na trzecim miejscu znalazła się Aleksandra Kozak z klasy 5a. Wszystkie trzy dziewczynki osiągnęły maksymalną ilość punktów, dlatego o zwycięstwie zadecydował czas oddania testu. Dyplomy i nagrody za pierwsze trzy miejsca zostaną wręczone na apelu podsumowującym drugi semestr. Konkurs przygotowała Małgorzata Ciekanowska. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie tematem zdrowia. Zachęcamy do wprowadzenia zdobytej wiedzy w życie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.