?DRZWI DO WOLNOŚCI?

Ze względu na aktualną sytuację nie odbędzie się w tym roku szkolnym akademia z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę. W związku z tym proponujemy, aby na drzwiach swoich sal każda klasa wykonała dekorację ?drzwi do wolności?. Na drzwiach wejściowych do klasy, od strony korytarza, możecie umieścić fotografie ludzi, którzy pomogli Polsce wrócić na mapę Europy  lub  opisać  drogę do odzyskania wolności. Mile widziane będzie użycie barw narodowych i symboli Polski. Sekcja plastyczno-dziennikarska samorządu uczniowskiego zrobi zdjęcia drzwi i zamieścimy je na naszym padlecie. Która klasa dostanie od Was najwięcej lajków??? Termin wykonania  dekoracji mija 16 listopada. Klasa, której ?drzwi do wolności? otrzymają najwięcej lajków będzie miała do wybrania ?dzień bez pytania?.

Opiekun SU: Iwona Nachman