Szkolny Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą palmę wielkanocną dla klas 4 – 7

cele konkursu ? rozbudzenie potrzeby wyrażania swoich uczuć, wywołanie potrzeby pielęgnowania tradycji wielkanocnych, rozwijanie potrzeby przebywania w gronie rodzinnym; rozwijanie zdolności manualnych, pomysłowości
i twórczego myślenia, pobudzanie potrzeb estetycznych

Tworzycie jedyną i niepowtarzalną palmę wielkanocną. Niedużą, ale piękną(najdłuższa może mieć 50 cm), wykonujecie ją samodzielnie, wszystko robicie ręcznie. Najlepiej przy użyciu bibułki, papieru i tkanin, tasiemek lub wstążeczek. Kleicie klejem.

NIE STOSUJEMY ELEMENTÓW KOMERCYJNYCH
DO WYKONANIA TEJ PRACY!

PRACE SĄ SAMODZIELNE I AUTORSKIE,
NIGDZIE DO TEJ PORY NIE PREZENTOWANE.

Zdjęcia prac konkursowych przesyłacie pod adres:
awlosek@op.pl
do 29 marca 21r.