Charytatywny kolędowy koncert dla Frania

Charytatywny  kolędowy koncert dla Frania wypełnił po brzegi kościół  Matki Boskiej Częstochowskiej w Knurowie. Wśród wykonawców usłyszeliśmy naszych uczniów: szkolny chór ?Festina Lente? pod dyrekcją Jacka Żyły, Milenę Prokop, Jakuba Krysiuka, Laurę Rumpel, a także Bartka Kaszubę, Nadię Kaszubę, Joannę Świdrak, Przemka Konrada, Amelię Sobierajską, Agatę Żyłę i Adama Sobierajskiego. Wykonawcom akompaniował na fortepianie Jacek Żyła i na pekusjonaliach Damian Wdówka.

Wszystkim podczas koncertu udzielały się niesamowite emocje. Publiczność nagrodziła wykonawców owacją na stojąco i wspólnie z artystami odśpiewała kolędę ?Bóg się rodzi?.

Koncert udowodnił, że mieszkańcy naszego miasta nie pozostają obojętni w obliczu potrzeby.