Trzecia edycja akcji ?Podaruj Misia?

Trzecia edycja akcji ?Podaruj Misia?, która trwała w naszej szkole   w grudniu 2019 r. zakończyła się wielkim sukcesem. Dzięki Waszym wielkim sercom zebraliśmy bardzo dużą liczbę nowych maskotek, drewnianych i plastikowych klocków, zmazywalnych tablic  do rysowania, grzechotek, gryzaków, gier planszowych, książek, skarpetek, puzzli. Dla nastolatków: książek, słuchawek, powerbanków, skarpetek, kubków, minigłośników do słuchania muzyki, puzzli z dużą ilością elementów, drobnego sprzętu sportowego. W tym roku przekazywaliśmy prezenty dla Fundacji ?Na Ratunek z Chorobą Nowotworową? z Wrocławia i Hospicjum w Gliwicach. Fundacja działa od 28 lat i pomaga małym pacjentom wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej ?Przylądek Nadziei?. To największy w Polsce ośrodek przeszczepowy, w którym leczy się 2 tysiące dzieci przyjeżdżających z całego kraju.

Odzew z Państwa strony był ogromny. W imieniu chorych dzieci i ich rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w odruchu serca bardzo chętnie przyłączyli się do akcji.

                                                           koordynator akcji

                                                   Beata Grudkowska- Wącirz

Zobacz zdjęcia