„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Drodzy Rodzice! Oddając elektrośmieci, wspieracie placówkę edukacyjną Waszych dzieci w ramach projektu „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Termin akcji 14. 10. 2019- 31. 10. 2019. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny placówka otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.
JEDYNYM WARUNKIEM JEST MOBILIZACJA DO DZIAŁANIA, PORZĄDKI DOMOWE I CHĘCI!

Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD (niezbyt duży), baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe itp.
NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK!
Sprzęty można zostawić w dyżurce pani woźnej.