MISTRZOSTWA GLIWIC I REJONU W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

W dniu 16.05 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Gliwic i Rejonu w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców z rocznika 2008 i młodsi. Zawody zostały rozegrane w następujących konkurencjach: bieg 50 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Na liście zawodników wśród chłopców znaleźli się: Eryk Kandzior 4a, Bryan Wentland 4b, Filip Siemaszko 4c, Bartosz Macios 4d, Michał Renke 5c, Łukasz Grzyb 5d, Patryk Polak 5d, Daniel Wojtanowski 5d, a wśród dziewcząt: Natalia Szabat 4b, Lilianna Matysiok 4c, Zofia Zienkowicz 4c, Emilia Golec 4d, Natalia Olech 4d, Hanna Pankiewicz 4d, Maria Trojanowska 4d, Iga Węglarz 4d. Drużyna chłopców zajęła wysokie drugie miejsce, drużyna dziewcząt ? siódme. Zawody odbyły się na Arenie Lekkoatletycznej przy ulicy Syriusza w Gliwicach. Opiekunami reprezentacji były: pani Małgorzata Ciekanowska i pani Joanna Mandalka.

Zobacz zdjęcia