Druga edycja akcji ?Podaruj Misia?

Druga edycja akcji ?Podaruj Misia?, która trwała w naszej szkole w grudniu 2018r. zakończyła się wielkim sukcesem.  Zebraliśmy bardzo dużą liczbę nowych zabawek, książek, puzzli, gier planszowych, którymi obdarowane  zostały chore dzieci przebywające  na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Zabrzu oraz dzieci z Hospicjum w Gliwicach. Prezenty przekazane zostały  we wtorek 18 grudnia przez p. Alinę Długosz podczas świątecznego koncertu dla Hospicjum.  W środę 19 grudnia p. Beata Wącirz na spotkaniu z ordynatorem oddziału dr hab. n. med. Tomaszem Szczepańskim przekazała upominki chorym dzieciom ze szpitala w Zabrzu. W imieniu dzieci, ich rodziców i pracowników oddziału serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w odruchu serca bardzo chętnie przyłączyli się do akcji.