Kiermasz książek używanych

W środę 21 listopada w MSP nr 9 odbył się kiermasz książek używanych oraz zakładek przygotowanych przez uczniów. Inicjatorką akcji była Patrycja Gilner z klasy 3c ? przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. W konkursie na najładniejszą zakładkę najwyższe miejsca zajęli:

KLASY 0
1 miejsce: Sonia Styś 0b
2 miejsce: Malwina Kaleta 0b
3 miejsce: Natalia Niźnikiewicz 0b
Wyróżnienie: Alicja Paw 0b, Oliwier Bussek 0b, Magdalena Pietrzak 0c

KLASY 1-4
1 miejsce: Tomasz Szkoda 1a
2 miejsce: Maja Krzyżowska 4d
3 miejsce: Bartosz Napieracz 4d
Wyróżnienie: Aleksandra Kozak 2a, Jakub Motyliński 2b, Martyna Biernat 2a
GRATULUJEMY!

Kiermasz umożliwił Samorządowi Uczniowskiemu propagowanie czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły oraz zbiórkę funduszy na cele charytatywne. Podsumowanie akcji zostanie ogłoszone przed świętami Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz uczniom za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu!