Otwarte Mistrzostwa Gliwic i Powiatu w Lekkiej Atletyce Memoriał Zenona Sęka

W tym roku szkolnym 19 uczniów z klas IV-VI wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Gliwic i Powiatu w Lekkiej Atletyce ? 43 Memoriale Zenona Sęka. Ich opiekunem była pani Małgorzata Ciekanowska. Na liście zawodników znaleźli się: Antoni Latko 5a, Oskar Matusiak 5a, Mateusz Birówka, Patryk Polak 5d, Bartosz Labudda 5d, Michał Swistuń 5d, Kamil Soberka 6a, Jakub Miller 6a, Krzysztof Skiba 6a, Julia Górak 6b, Weronika Górak 6b, Anita Grad 6b, Igor Skóra 6b, Wiktoria Demucha 6c, Wiktoria Bralich 6c, Julia Wołowska 6c, Oliwia Kwietniowska 6c, Zuzanna Wanat 6c, Dominik Ramos 6c. Zawody odbyły się na Arenie Lekkoatletycznej przy ulicy Syriusza w Gliwicach. W rywalizacji klas IV-VI wzięło udział 224 zawodników z 15 szkół z rejonu.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Kamil Soberka ? I miejsce w biegi na dystansie 200 m chłopców
Zuzanna Wanat ? I miejsce w biegi na dystansie 600 m dziewcząt
Jakub Miller ? II miejsce w biegi na dystansie 60 m chłopców
Krzysztof Skiba ? III miejsce w biegi na dystansie 200 m chłopców
Weronika Górak ? IV miejsce w biegi na dystansie 60 m dziewcząt
Mateusz Birówka ? V miejsce w biegi na dystansie 60 m chłopców
Antoni Latko ? V miejsce w biegi na dystansie 600 m chłopców
Patryk Polak ? VI miejsce w biegi na dystansie 200 m chłopców
Dominik Ramos ? VI miejsce w biegi na dystansie 600 m chłopców
Gratulujemy zawodnikom tak wysokich wyników i życzymy dalszych udanych startów.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.