Spotkanie z Waldemarem Cichoniem ? autorem książek o kocie Cukierku

W ramach promowania czytelnictwa 27 września zostało zorganizowane w naszej szkole spotkanie autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem. Zaproszony gość jest autorem książek o niesfornym kocie Cukierku.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I – III, ponieważ seria o przygodach Cukierka skierowana jest do tej kategorii wiekowej czytelników.

Uczniowie z zapartym tchem słuchali autora książek ?opowieści o Cukierku i jego przygodach, a także fragmentów  literackiej twórczości, które pisarz osobiście czytał dzieciom.
To wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem dla młodych czytelników. W trakcie spotkania można było porozmawiać z gościem, zakupić jego książki i otrzymać autograf.

Pan Waldemar Cichoń również podarował książki dla czytelników biblioteki szkolnej.