Pomysł na wakacje :)

Dla uczniów klas starszych 🙂

  1. Konkursowo :)Zespół Szkół im. I. j. Paderewskiego w Knurowie pragnie zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym w rocznicę 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.Regulamin konkursu fotograficznego
  2. Konkursowo 🙂 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny?Moja Niepodległa Ojczyzna?  Regulamin konkursu plastycznego
  3. Konkursowo 🙂 ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE POETYCKIM POD HASŁEM: ?MOJA NIEPODLEGŁA OJCZYZNA?  Regulamin konkursu poetyckiego
  4. Konkursowo 🙂 Konkurs biblioteki publicznej konkurs wakacje 1konkurs wakacje 2.
  5. Warsztatowo 🙂 Wakacje z elektroniką i informatyką dla najzdolniejszych. Warunkiem uczestnictwa są: co najmniej bardzo dobra ocena z matematyki lub informatyki oraz ukończone 12 lat. Zajęcia odbywać się będą od 16 lipca do 17 sierpnia  w Knurowie przy u. S. Batorego od pn do pt w godz. 10:00 – 14:00. W czasie wakacji będzie budowana m.in. naturalnej wielkości replika robota R2D2 z filmu „Star Wars”. Szczegóły na stronie: celinzynier.wordpress.com