Rejonowe Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Uczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Koszykowej Dziewcząt (oddziały gimnazjalne), wygrywając z Mistrzem Gliwic – Gimnazjum nr 15 45:30! Awansowały tym samym do Półfinału Wojewódzkiego, który odbył się 24.04.2018 roku w Piekarach Śląskich.
W zawodach brały udział cztery drużyny: Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 w Knurowie, Szkoła Podstawowa nr 22 w Rudzie Śląskiej, Miejska Szkoła Podstawowa w Piekarach Śląskich oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnowskich Górach.
W wyniku losowania nasze uczennice zmierzyły się w pierwszym meczu z trudnym przeciwnikiem a późniejszym zwycięzcą zawodów – zawodniczkami Szkoły Podstawowej nr 22 w Rudzie Śląskiej przegrywając 107:44.
Dziewczęta zajęły 3 miejsce wygrywając z drużyną z Tarnowskich Gór 50:42.

Drużynę naszej szkoły reprezentowały:
1. Martyna Bąk 3a
2. Nadia Częścik 3b
3. Oliwia Górak 3b
4. Rozalia Olejniczak 3e
5. Kamila Starzyńska 3e
6. Sabina Nowosielska 3e
7. Julia Kopiec 3e
8. Aleksandra Potaczek 3b
9. Bożena Wojtanowska 3e
10. Martyna Pietras 3b
11. Klaudia Siedlik 3a

Opiekunem grupy była mgr Aleksandra Żymełka

Wszystkim uczennicom serdecznie gratulujemy sukcesu!

Zobacz zdjęcia