EuroWeek 2017

To była już nasza II edycja obozu językowego EuroWeek! . W tym roku szkolnym, grupa 45 uczniów naszego Gimnazjum wraz z 3 opiekunami wzięła udział w warsztatach językowych w postaci dyskusji, gier terenowych, debat oraz zajęć taneczno-sportowych w malowniczo położonej miejscowości Długopole Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. Uczyliśmy się poprzez zabawę oraz kształciliśmy nasze umiejętności posługiwania się językiem obcym, a co najważniejsze przełamywaliśmy bariery kulturowe. Wolontariuszy było wielu, m.in. z takich państw, jak Etiopia, Indie, Uganda, Kenia, Meksyk, Turcja, Chiny, Filipiny, Urugwaj, Ukraina oraz Łotwa. Każdy z nich prezentował swój kraj, kulturę oraz religię. W ramach obozu zwiedziliśmy również kopalnię złota w Złotym Stoku. Serdecznie zapraszam do zobaczenia fotorelacji z 5-dniowego obozu.