Czwórbój Lekkoatletyczny

W dniu 10.05.2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców z rocznika 2005 i młodsi. Zawody odbyły się w upalny dzień na arenie lekkoatletycznej przy ul. Syriusza w Gliwicach. W rywalizacji wzięło udział 99 dziewczynek i 90 chłopców z czternastu szkół z rejonu. Opiekunami reprezentacji były panie: Małgorzata Ciekanowska i Marta Grzesik.

Skład naszej reprezentacji:

Dziewczęta: Wiktoria Bralich, Aleksandra Czerkies, Wiktoria Kmiecik, Natalia Łączak, Zuzanna Możdżeń, Wiktoria Piwowarska, Zuzanna Wanat, Agata Wierus.

Chłopcy: Łukasz Brówka, Piotr Granieczny, Jakub Łowicki, Przemysław Mijas, Dominik Przywara.

Drużyna dziewcząt zajęła VIII, a chłopców XI miejsce. Drużyna chłopców musiała rywalizować w zmniejszonym składzie, ponieważ trzech uczniów z klasy 6a bez uprzedzenia i bez usprawiedliwienia nie stawiło się na miejsce zbiórki.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za olbrzymi wysiłek, jaki włożyli w swój występ.