Spotkanie z Ekspertem

W piątek 29 marca w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 odbyło się kolejne ?Spotkanie z Ekspertem?. Podobnie jak w zeszłym roku naszym gościem był pan Maciej Kołaczkowski ? pracownik Światowego Forum Ekonomicznego w Genewie. Spotkanie było świetną okazją do zapoznania się ze specyfiką zatrudnienia w instytucji o profilu międzynarodowym. Oprócz tego uczniowie MSP nr 9 dowiedzieli się ciekawych informacji na temat współczesnego rynku pracy oraz mogli zadawać pytania ekspertowi. W spotkaniu zorganizowanym przez p. Michała Molińskiego uczestniczyło 20 uczniów, którzy zdecydowali się przyjść do szkoły w piątek po lekcjach, aby poszerzyć swoją wiedzę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok!