Wiosenne Biegi Przełajowe o ?Puchar Komety? (bieg drugi)

W dniu 16.04.2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w drugim dniu Wiosennych Biegów Przełajowych o ?Puchar Komety? w Gliwicach. W drugiej turze zawodów startowało w sumie 92 zawodników. Nasza szkoła zajęła II miejsce, zdobywając 538 pkt. (rocznik 2005 i młodsi) oraz 489 pkt. (rocznik 2002 ? 2004). Najwyższe miejsca w klasyfikacji końcowej zajął Tomasz Gontarewicz z klasy 3e GM, który zdobył puchar za II miejsce oraz Nikola Kozicka z klasy 7a, która zdobyła puchar za III miejsce. Kamil Soberka z klasy 5a znalazł się bardzo blisko podium, zajmując IV miejsce. W pierwszej dziesiątce znaleźli się również: Wiktoria Piwowarska 6a, Krzysztof Skiba 5a, Patrycja Aksman 7a, Anna Dach 2d GM, Julia Włochowicz 2d GM, Tomasz Orman 3b GM, Michał Domżoł 7a.

Skład naszej reprezentacji:         

Grichtol Wiktoria 4b, Odrobina Nikola 4b, Piwowarska Wiktoria   6a, Dobek Paulina 6a, Kozicka Nikola 7a, Aksman Patrycja 7a, Mateja Wanessa 7a, Włochowicz Julia 2d GM, Dach Anna 2d GM, Birówka Mateusz 4b, Ścisłowicz Wojciech 4b, Polak Patryk 4d, Soberka Kamil 5a, Skiba Krzysztof 5a, Mikuła Michał 5a, Brówka Łukasz 6a, Przywara Dominik 6a, Granieczny Piotr 6a, Łowicki Jakub 6a, Kozak Dariusz 6a, Domżoł Michał 7a, Gądek Przemysław 7a, Janicki Krzycztof 7a, Kroczyk Michał 2b GM, Orman Tomasz 3b GM, Gontarewicz Tomasz 3e GM.