Wiosenne Biegi Przełajowe o ?Puchar Komety? 28.03.2018

Wiosenne Biegi Przełajowe o ?Puchar Komety? (bieg pierwszy)

W dniu 28.03.2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w pierwszym dniu Wiosennych Biegów Przełajowych o ?Puchar Komety?. Rywalizacja odbyła się w piękną, słoneczną pogodę na trasach wokół zbiorników retencyjnych na terenie Kąpieliska Leśnego w Gliwicach. Zawodnicy byli podzieleni na cztery kategorie. W zawodach startowało w sumie 107 osób. Po pierwszym biegu MSP-9 zajmuje II miejsce ze stratą do lidera tylko 19 pkt.

Największy sukces, stając na podium, odnieśli: Tomasz Gontarewicz z klasy 3e GM, który wywalczył srebrny medal za II miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2002-2004, a także Nikola Kozicka z klasy 7a, która zdobyła brązowy medal za III miejsce w kategorii dziewcząt z rocznika 2002-2004.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się również: Kamil Soberka z klasy 5a ? IV miejsce, Zuzanna Możdżeń z klasy 5a ? V miejsce, Patrycja Aksman z klasy 7a ? V miejsce, Tomasz Orman z klasy 3b GM ? V miejsce, Anna Dach z klasy 2d GM ? VI miejsce, Wiktoria Bralich z klasy 5c ? VII miejsce, Krzysztof Skiba z klasy 5a ? VIII miejsce, Michał Kroczyk z klasy 2b GM ? VIII miejsce, Julia Górak z klasy 5b ? IX miejsce, Patryk Bodanko z klasy 5b ? IX miejsce, Przemysław Gądek z klasy 7a ? X miejsce.

Skład naszej reprezentacji:

Grichtol Wiktoria 4b, Odrobina Nikola 4b, Możdżeń Zuzanna 5a, Górak Julia 5b, Bąk Natalia 5c, Bralich Wiktoria 5c, Demucha Wiktoria 5c, Sudak Marianna 5c, Wanat Zuzanna 5c, Wołowska Julia 5c, Łęgowik Julia 5c, Piwowarska Wiktoria 6a, Leżyńska Natalia 6a, Dobek Paulina 6a, Kozicka Nikola 7a, Aksman Patrycja 7a, Starzomska Daria 2c GM, Włochowicz Julia 2d GM, Dach Anna 2d GM, Latko Antoni 4a, Ścisłowicz Wojciech 4b, Polak Patryk 4d, Soberka Kamil 5a, Skiba Krzysztof 5a, Miller Jakub 5a, Bodanko Patryk 5b, Maj Olivier 5b, Balicki Konrad 5c, Ramos Dominik 5c, Piwowarski Patryk 5c, Brówka Łukasz 6a, Przywara Dominik 6a, Granieczny Piotr 6a, Łowicki Jakub 6a, Siekierka Amos 7a, Domżoł Michał 7a, Gądek Przemysław 7a, Kroczyk Michał 2b GM, Orman Tomasz 3b GM, Gontarewicz Tomasz 3e GM.