Koncert Laureatów XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej

Koncert Laureatów XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej

W czwartek ? 24.05.2018r. odbył się w Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach Koncert Laureatów XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej Knurów 2018. W festiwalu uczestniczyło 250 wykonawców ze szkół, domów kultury, ognisk pracy pozaszkolnych i wszelkiego typu jednostek kultury województwa śląskiego. Wszystkim wykonawcom przysłuchiwało się jury w składzie:  Mariusz Kowalczyk,  Michał Moliński, Anna Smyl i  Dawid Szymała. Organizatorami tegorocznego festiwalu była nasza szkoła,  oraz Centrum Kultury w Knurowie. Wszelkie informacje o koncercie dostępne są na stronie internetowej: https://iknurow.pl/knurow-xxiii-wojewodzki-festiwal-piesni-i-piosenki-obcojezycznej/