Akcja „Podaruj misia”

Akcja ?Podaruj Misia?, która trwała w naszej szkole w grudniu 2017r. zakończyła się wielkim sukcesem.  Zebraliśmy bardzo dużą liczbę nowych zabawek, książek, puzzli, gier planszowych, którymi obdarowane  zostały chore dzieci przebywające  na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Zabrzu.                                                         Prezenty przekazane zostały w  środę 20 grudnia przez p. Beatę Wącirz i p. Brygidę Szymoszek  (organizatorki akcji) na spotkaniu z ordynatorem oddziału dr hab. n. med. Tomaszem Szczepańskim.   W imieniu dzieci, ich rodziców i pracowników oddziału serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w odruchu serca bardzo chętnie przyłączyli się do akcji.