?Szanowni Państwo!


W związku z akcją strajkową w naszej szkole informuję, że dnia 9.04.2019 nie odbędą się zajęcia dydaktyczne.

W dyspozycji pracy pozostaje 4 nauczycieli, którzy są w stanie zapewnić zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej od godziny 7.00 do 16.30 maksymalnie dla 75 dzieci. Apelujemy zatem, żeby korzystać z zajęć opiekuńczych przede wszystkim w sytuacjach, kiedy rodzice pracują zawodowo i nie są w stanie zapewnić dzieciom opieki we własnym zakresie.   Informujemy jednocześnie,
że nie będą wydawane obiady, gdyż korzystamy z usług firmy cateringowej, która na czas strajku nie świadczy swoich usług. Prosimy zatem, aby zaopatrzyć dzieci, które będą jutro korzystać z opieki świetlicowej w drugie śniadanie i coś do picia.

Proszę śledzić informacje na kolejne dni, gdyż od 10.04.2019
do 17.04.2019 zaplanowane są egzaminy gimnazjalne i egzamin ósmoklasisty ?
to działania priorytetowe dla szkoły. Nauczyciele, którzy będą
w dyspozycji pracy w pierwszej kolejności zaangażowani będą do pracy
w komisjach egzaminacyjnych. Jeśli będziemy dysponować w te dni ?wolnymi nauczycielami? zapewnimy ? dla wskazanej w kolejnych komunikatach liczby dzieci ? zajęcia opiekuńcze w świetlicy.

Ponownie apelujemy do Państwa o bieżące śledzenie sytuacji
i czytanie naszych komunikatów umieszczanych poprzez dziennik Librus,
na stronie internetowej i na drzwiach szkoły.

                                   Z poważaniem dyrektor szkoły ? Marzena Rudzewicz