Indywidualne Mistrzostwa Gliwic w Lekkiej Atletyce

Indywidualne Mistrzostwa Gliwic w Lekkiej Atletyce

W dniu 29.05.2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Gliwic w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się na arenie lekkoatletycznej przy ul. Syriusza w Gliwicach. W rywalizacji wzięło udział 159 zawodników z 13 szkół z rejonu. Opiekunem reprezentacji była pani Małgorzata Ciekanowska.

Skład naszej reprezentacji:

Paulina Kuc 5a, Julia Wdówka 5a, Zuzanna Możdżeń 5a, Maja Ponicka 5a, Oliwia Kwietniowska 5c, Marianna Sudak 5c, Wiktoria Demucha 5c, Krzysztof Skiba 5c, Konrad Balicki 5c, Nikola Kozicka 7a, Michał Kroczyk 2b GM, Damian Godula 2b GM, Bartosz Kata 2b GM.

Nasi uczniowie wielokrotnie stawali na podium. Największy sukces odnieśli:

Konrad Balicki ? I miejsce w biegu na 200m,

Nikola Kozicka ? II miejsce w biegu na 600m,

Damian Godula ? II miejsce w pchnięciu kulą,

Wiktoria Demuch ? III miejsce w biegu na 60m,

Zuzanna Możdżeń ? III miejsce w biegu na 600m,

Michał Kroczyk ? III miejsce w biegu na 300m,

Bartosz Kata ? III miejsce w pchnięciu kulą.

Gratulujemy uczniom tak wysokich wyników.

Zobacz zdjęcia