Zawody gier i zabaw

Reprezentacja naszej szkoły, złożona z uczniów klas 1,2,3 oraz 4 wzięła udział w zawodach gier i zabaw. Turniej ten polega na rozegraniu 15 konkurencji, po 5 w 3 kategoriach wiekowych. W pierwszym etapie nasi uczniowie zdobyli mistrzostwo Knurowa pokonując MSP1 oraz MSP2. Kolejnym krokiem był etap rejonowy gdzie rywalizowaliśmy z gliwickimi szkołami. W tej bardzo zaciętej rywalizacji, w której udział wzięły łącznie 4 szkoły zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce.
Zawody były zwłaszcza dla najmłodszych uczestników ogromnym przeżyciem.
Planujemy włączyć na stałe do harmonogramu turniejów szkolnych te rozgrywki. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Białas Wiktor, Bieńkowska Lena, Borcuch Emilia, Bussek Oliwier, Czapelka Jakub, Huk Leon, Jasto Alicja, Kandzior Igor, Karlińska Lena, Kijek Rozalia, Kwiatkowska
Izabela, Luks Wiktoria, Małyjurek Lilianna, Matuszek Piotr, Niźnikiewicz
Natalia, Olech Kacper, Pacak Maja, Paw Alicja, Przytocka Julia, Rozumek Wiktor, Rybarczyk Tymon, Sawoch Mikołaj, Skiba Jakub, Stachurska Agata
Stroka Alicja, Styś Sonia, Szyszko Borys, Świątkowski
Kacper, Świrk Agata, Wentland Fabian, Włoch Filip, Wójcik Maciej, Zapała Martyna, Zaremba Bartosz, Zniszczoł Maja, Ksawery Machulik oraz Krzysztof Kopij.
Uczniów do zawodów przygotowywali pani Iwona Prokop, pani Daria Patorska, pani Kinga Kaczmarek oraz pan Przemysław Kopiecki.